Přihlášení do inzerce

(pozměnit, nebo vymazat již existující inzerát)


 
Zadat nový inzerát | Zapomenuté heslo

Partneři i-staveniště

Hlavní strana VYMĚNÍM

Stránky VYMĚNÍM (Vyměním na i-staveništi) slouží bezplatné inzerci s tematikou směnného obchodu. Inzerátům může být přiřazena jedna z kategorií (vše ze stavby, zahrada a její výplody, domácí výrobky a ostatní). Inzeráty můžete zadávat, později měnit nebo odstranit. Vložením prvního inzerátu (zadat nový inzerát) se automaticky registrujete do služby vyměním. Je zapotřebí zadat váš e-mail, který bude sloužit jako uživatelské jméno, a zvolit si heslo. Přihlašovací údaje vám obratem pošleme na zadaný e-mail.

K inzerátu lze přidat obrázek (.jpg, .png, .gif). Platnost inzerátu vyprší po třech měsících a bude automaticky smazán. Zadavatel může kdykoli v této době expiraci prodloužit ve Správě inzerátů. Podívejte se jak na to. K inzerátu můžete zadat klíčová slova, která pomohou při vyhledávání vašeho inzerátu. Inzeráty lze filtrovat podle kategorií. Zapomenuté heslo vám bude zasláno do e-mailu přes tento formulář. Další informace o jednotlivých inzercích najdete v článku O inzerci.

Je dovoleno vkládat pouze inzeráty s tematikou směnného obchodu. Provozovatelé stránek neodpovídají za vložené inzeráty a vyhrazují si právo nevhodné inzeráty smazat bez udání důvodu a bez uvědomění zadavatele.

Přidáním inzerátu se registrujete do služby VYMĚNÍM a zavazujete se dodržovat podmínky této služby (pdf).

Počet zadaných inzerátů a inzerentů:

inzerátů celkem: 3
aktivních inzerentů celkem: 3
garance obsahu david
stránky vytvořil pazder
grafická podoba slávule
korektor wea